Z życia parafii

Kolęda 2021

Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Niech one przyniosą błogosławione owoce.  Pragnę wam bardzo gorąco podziękować za waszą życzliwość, za wszystkie spotkania i rozmowy, za szeroko otwarte drzwi i serca.

Czytaj więcej »

Rekolekcje adwentowe

Małe rekolekcje W dniach 17-19 grudnia br. w naszej parafii miały miejsce male rekolekcje adwentowe. Tematem przewodnim było hasło dobrze znane wszystkim Polakom: „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Przez trzy wieczory ksiądz

Czytaj więcej »

100 lat Marianny Kurek

W niedzielę, 15 listopada br., nasza lokalna wspólnota przeżywała niezwykłe wydarzenie. Najstarsza mieszkanka Naprawy, pani Marianna Kurek, obchodziła swoje setne urodziny. Dostojna Jubilatka przybyła na Mszę św. do kościoła parafialnego

Czytaj więcej »
Archiwa
Parafia Rzymskokatolicka św. Faustyny Kowalskiej w Naprawie