Schola

MUZYCZNE ANIOŁY

Schola Muzyczne Anioły w Naprawie ,,Kto śpiewa ten dwa razy się modli!”

Schola Muzyczne Anioły w Naprawie od wielu lat działa przy naszej parafii Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Naprawie.
Należą do niej dziewczyny i chłopaki od I klasy szkoły podstawowej do osób już dorosłych. Nie ważny wiek, by śpiewać w scholi nie potrzeba też wybitnych zdolności muzycznych. Ważne jest to, by lubić śpiewać i chcieć to robić na chwałę Bożą. Praca w scholi jest pracą zespołową.
Spotkania odbywają się na salce parafialnej raz w tygodniu w sobotę o godz. 16.00. Spotkania te mają na celu integrację grupy, zapewnienie dzieciom dobrej zabawy i rozrywki a także rozwijanie umiejętności muzyczno – wokalnych.
Nasza schola upiększa swoim śpiewem uroczystości religijne, angażuje się w przygotowanie adoracji i nabożeństw, przygotowuje również oprawę muzyczną nabożeństw dla dzieci.
Scholą opiekuje się Edyta Mołocznik-Krasoń wraz z mężem Dawidem Krasoń.

GRUPY PARAFIALNE