Odwiedziny Św. Mikołaja w Naprawie

Jak wiemy, co roku 6 grudnia dzieci i dorosłych odwiedza z prezentami święty Mikołaj. W tym roku wspomnienie patrona dzieci przypadło w II Niedzielę Adwentu. Po Mszy św. o godz. 9.30, w towarzystwie dwóch aniołów przybył do naszego kościoła długo oczekiwany, nie tylko przez najmłodszych, gość.

Na spotkanie ze świętym przybyły dzieci w różnym wieku z naszej parafii. Św. Mikołaj obdarowywał je prezentami i zadawał pytania. Zachęcał, aby dzieci słuchały rodziców, szanowały swoje rodzeństwo i starszych, a nade wszystko kochały Pana Jezusa i Jego Matkę, Maryję. Zaprosił też uczniów 3 klasy, aby wspólnie powiedzieli wierszyk „Kto ty jesteś? – Dziecko Boże”. Było cudownie!

Świętemu Mikołajowi dziękujemy za przybycie do naszej parafii i radość, którą sprawił dzieciom. Jego pomocnikom, bez których to wszystko by się nie odbyło składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy za rok. Dzięki temu spotkaniu zarówno dzieci jak i dorośli mogli poczuć radość i mile spędzić czas.

Środki na zorganizowanie spotkania ze św. Mikołajem przekazał Urząd Gminy w Jordanowie i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Bardzo dziękujemy!

Zapraszamy do krótkiej relacji fotograficznej z tego wydarzenia.