Intencje

INTENCJE

Poniedziałek 08.03.    
17.00 + Czesław Zygmunt – od córki Anny z mężem

Wtorek 09.03.    
7.00 + Tomasz i Arturek Majewski

Środa 10.03.    
17.00 + Stanisław i Marianna Bzowska

Czwartek 11.03.
7.00 + Maria Mirek – od córki Elżbiety z mężem

Piątek 12.03.    
17.00 + Jan Halek – od syna Jana z rodziną

Sobota 13.03.    
17.00 + Mieczysław Lichota – od syna Pawła z rodziną

Niedziela 14.03.
7.30 Za parafian
9.30 + Bronisław i Jadwiga Kokoszka, Kazimiera i Stanisław Barglik
15.00 + Anna Wróbel

Poniedziałek 01.03.
17.00 O Bożą opiekę i siły dla pewnej osoby

Wtorek 02.03.
7.00 + Jerzy Kowalski – od córki z Litwy

Środa 03.03.
17.00 + Anna Buda – od męża Stanisława

Czwartek 04.03.
7.00 + Małgorzata Nogawka – od córki Barbary z rodziną

Piątek 05.03.
17.00 Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa

Sobota 06.03.
17.00 O Boże bł. dla członkiń Róży św. S. Faustyny Kowalskiej

Niedziela 07.03.
7.30 + Kazimierz Bochnak
9.30 + Jan Wyka, rocz. śm., Anna żona
15.00 Za parafian

Poniedziałek 22.02.
17.00 + Józef Żegleń, 10 rocz. śm., jego rodzice

Wtorek 23.02.
7.00 + Za zmarłych wypominanych w naszym kościele

Środa 24.02.
17.00 + Jerzy Kowalski – od rodzin Bzowskich i Wojdyłów

Czwartek 25.02.
7.00 + Stefania Pustuła – od syna Adama

Piątek 26.02.
17.00 + Helena i Władysław Pardyl

Sobota 27.02.
17.00 + Maria i Jakub Mirek, Anna i Barbara Mirek

Niedziela 28.02.
7.30 + Cecylia Burtan, 17 rocz. śm.
9.30 O zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla Jana z okazji 80 urodzin
15.00 + Za parafian

Poniedziałek 15.02.
17.00 + Eugeniusz Wicher, Stanisław Syrek, Helena Syrek

Wtorek 16.02.
7.00 O Boże bł. dla Helenki w 1 rocz. urodzin

Środa 17.02.
7.00 + Anna Buda
17.00 + Władysław i Janina Halek, brat Jan

Czwartek 18.02.
7.00 + Józef Pustuła, Stefania mama

Piątek 19.02.
17.00 + Franciszka Mirek, mąż Jan, syn Józef

Sobota 20.02.
17.00 + Zofia Hajda, 11 rocz. śm.

Niedziela 21.02.
7.30 + Janina Halek zd. Filipiak, 1 rocz. śm., mąż Władysław
9.30 Za parafian
15.00 + Janina Halek zd. Wyka, 1 rocz. śm., mąż Władysław

Poniedziałek 08.02.
17.00 + Józefa Mirek, syn Jan

Wtorek 09.02.
7.00 + Franciszek Bochnak, Maria żona, Stanisław Chudy, Janina żona

Środa 10.02.
17.00 W 25 rocz. ślubu Józefa i Teresy

Czwartek 11.02.
7.00 + Tomasz i Arturek Majewski

Piątek 12.02.
17.00 + Janina i Stanisław Biela, rocz. śm.

Sobota 13.02.
17.00 + Walenty Halek

Niedziela 14.02.
7.30 + Józefa Pustelnik, rocz. śm., Piotr Kaczmarczyk
9.30 O łaskę nawrócenia, zmianę życia i dar dobrej spowiedzi, w intencji Bogu wiadomej
15.00 + Magdalena Rapacz, 1 rocz. śm.

Poniedziałek 01.02.
17.00 + Adam Janiak, 6 rocz. śm

Wtorek 02.02.
7.30 + Kazimierz Bochnak, Anna i Władysław Hanusiak
17.00 + Andrzej Handzel, 17 rocz. śm.

Środa 03.02.
17.00 + Władysław Bednarczyk, 13 rocz. śm.

Czwartek 04.02.
7.00 + Józef Knap, brat Jan

Piątek 05.02.
17.00 + Zdzisław Bednarz – od syna Marcina z żoną Renatą i dziećmi

Sobota 06.02.
17.00 O Boże bł. dla członkiń Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Niedziela 07.02.
7.30 O Boże bł. dla Barbary i Zbigniewa z okazji 44 rocz. ślubu
9.30 + Władysław Biela, żona Anna, synowie Antoni i Edward
15.00 Za parafian

Poniedziałek 25.01.
7.00 + Piotr Mirek – od dzieci Justyny, Ani i Dawida

Wtorek 26.01.
7.00 + Maria Marszałek, 5 rocz. śm., syn Wiesław

Środa 27.01.
7.00 + Marianna i Władysław Wojdyła, Marianna i Józef Wiechciowski

Czwartek 28.01.
7.00 + Anna Kania – od wnuka Dariusza z rodziną

Piątek 29.01.
17.00 + Andrzej Pawlik – od siostry Zofii z mężem

Sobota 30.01.
17.00 + Bronisława i Franciszek Pardyl, Klara i Leon Byczek

Niedziela 31.01.
7.30 + Andrzej Biela, 3 rocz. śm.
9.30  Za parafian
15.00 + Ludwik i Franciszka Halek

Poniedziałek 18.01.
7.00 + Mieczysław Lichota – od córki Doroty z rodziną

Wtorek 19.01.
7.00 Za zmarłych wypominanych w naszym kościele

Środa 20.01.
7.00 W int. Tadeusza i Krystyny z okazji 40 rocz. ślubu

Czwartek 21.01.
7.00 O Boże bł. dla Wojciecha z okazji urodzin, za babcię i dziadków

Piątek 22.01.
7.00 + Jan Głogowski, 6 rocz. śm.

Sobota 23.01.
7.00 + Krzysztof Pajka – od żony Marty i dzieci

Niedziela 24.01.
7.30 + Józef Gościej, wnuk Bogdan, Henryka i Stanisław Rawscy
9.30 + Antoni Biela
15.00 Za parafian

Poniedziałek 11.01.
7.00 + Czesław Kośmider – od córki Krystyny z mężem Stefanem

Wtorek 12.01.
7.00 + Helena Bal – od Anny i Franciszka Żegleń

Środa 13.01.
7.00 + Maria Mirek – od syna Stanisława z żoną i synem

Czwartek 14.01.
7.00 + Ks. Jan Fryźlewicz – od mieszkańców roli Piecygrochowej i Tłukowej

Piątek 15.01.
7.00 + Jan Halek – od córki Bernadety i zięcia Tadeusza

Sobota 16.01.
7.00 Za parafian

Niedziela 17.01.
7.30 + Stanisław Paluch, rocz. śm., żona Ludwika
9.30 + Roman Halek – od córki Sylwii z rodziną
15.00 + Stanisław Dutka, 21 rocz. śm., jego rodzice

Poniedziałek 04.01.
17.00 + Czesław Zygmunt – od żony Stanisławy

Wtorek 05.01.
7.00 O Boże bł. dla członkiń Róży św. Jana Pawła II

Środa 06.01. Święto Trzech Króli
7.30 + Anna Burmistrz, 2 rocz. śm.
9.30 + Józef Rams, żona Janina, córka Maria
15.00 + Józef Halek, ż. Maria, synowie Mieczysław i Jan, Antoni Knapczyk

Czwartek 07.01.
7.00 + Stanisław Barglik – od wnuczki Anny

Piątek 08.01.
17.00 + Jadwiga Halek, 13 rocz. śm., jej rodzice

Sobota 09.01.
17.00 + Jerzy Budzowski, 1 rocz. śm.

Niedziela 10.01.
7.30 + Ludwik Radoń, syn Mieczysław, Marianna Żegleń
9.30  Za parafian
15.00 + Józef i Stefania Kołodziejczyk, Kazimiera i Stanisław Barglik

Parafia Rzymskokatolicka św. Faustyny Kowalskiej w Naprawie