Intencje

INTENCJE

Poniedziałek 12.04.
18.00 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski

Wtorek 13.04.
7.00 + Małgorzata Nogawka – od syna Dariusza z Katarzyną

Środa 14.04.
18.00 + Józef Pustuła – od brata Adama i siostrzeńca Szymona

Czwartek 15.04.
7.00 + Stanisław Gwiżdż – od brata Mariana z rodziną

Piątek 16.04.
18.00 + Franciszek Mirek, żona Maria, Józef Słowiak, żona Zofia

Sobota 17.04.
18.00 + Władysław Wójtowicz, żona Ludwika

Niedziela 18.04.
7.30 + Franciszek, Anna Wyka, Janina Kosek, Anna Buda
9.30 + Maria Marszałek, 9 rocz. śm.
15.00 Za parafian

Poniedziałek Wielkanocny 05.04.    
7.30 + Kazimierz Bochnak, Anna i Władysław Hanusiak
9.30 + Elżbieta Drobna, 4 rocz. śm., córki Ewa i Marysia
15.00 + Anastazja Medes, 19 rocz. śm., mąż Walenty, córka Maria

Wtorek 06.04.    
7.00 O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla Czesława i Anny z okazji 41 rocz. ślubu

Środa 07.04.    
18.00 + Krystyna Flaga, 3 rocz. śm.

Czwartek 08.04.    
7.00 + Stanisława Folwarska – od syna z rodziną

Piątek 09.04.    
18.00 + Stanisława Gawrońska

Sobota 10.04.    
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla rodziny

Niedziela 11.04.    
7.30 O zdrowie i Boże bł. dla Marii, z okazji 90 urodzin
9.30 + Władysław Gościej, żona Stefania, Stanisław Gościej żona Rozalia
15.00 Za parafian

Poniedziałek 29.03.
18.00 + ks. Jan Fryźlewicz – od bratowej Doroty z dziećmi

Wtorek 30.03.
7.00 + Krzysztof Chudy, 1 rocz. śm.

Środa 31.03.
18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla Maksymiliana w 7 rocz. urodzin i dla Jasia, w 1 rocz. urodzin

Czwartek 1.04.
18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla ks. Władysława – od ministrantów

Piątek 2.04.
17.00 Wielki Piątek – Miłosierny Boże zbaw Naprawę!

Sobota 3.04.
18.00 + Sebastian Gwiazdoń, ż. Rozalia, Agnieszka i Stanisław Turek

Niedziela 4.03.
7.00 + Emilia Macioł, 23 rocz. śm., mąż Stanisław, córka Maria
9.30 + Anna Buda – od córki Haliny z mężem i dziećmi
15.00 Za parafian

Poniedziałek 22.03.    
17.00 + Czesław Kośmider – od córki Czesławy z rodziną

Wtorek 23.03.    
7.00 + Helena Bal – od Katarzyny i Sławomira Wilczak z dziećmi

Środa 24.03.    
17.00 + Stanisław Barglik – od rodziny Heliński ze Zgierza

Czwartek 25.03.    
17.00 + Roman Halek – od syna Krzysztofa z rodziną

Piątek 26.03.    
17.00 + Krzysztof Pajka – od Marii i Mariusza Smyrak z rodziną

Sobota 27.03.    
17.00 Za parafian

Niedziela 28.03.    
7.30 + Bronisław i Władysława Jopek, Stanisław Kowalcze
9.30 + Stefan Chmiel, 8 rocz. śm.
15.00 O Boże bł. dla Klary w I rocz. chrztu

Poniedziałek 15.03.
17.00 + Patryk Mirek i jego babcia Maria

Wtorek 16.03.
7.00 W intencji Bogu wiadomej

Środa 17.03.
17.00 + Piotr Mirek – od brata Andrzeja z żoną

Czwartek 18.03.
7.00 Dziękczynna z prośbą o opiekę św. Józefa dla całej rodziny

Piątek 19.03.
17.00 + Józef Karkula, żona Józefa w rocznicę śmierci

Sobota 20.03.
17.00 + Józefa i Józef Pasiowiec

Niedziela 21.03.
7.30 + Stanisław i Maria Smółka, syn Ryszard
9.30 + Józef Rams, żona Janina, córka Maria
15.00 + Józef Nogawka

Poniedziałek 08.03.    
17.00 + Czesław Zygmunt – od córki Anny z mężem

Wtorek 09.03.    
7.00 + Tomasz i Arturek Majewski

Środa 10.03.    
17.00 + Stanisław i Marianna Bzowska

Czwartek 11.03.
7.00 + Maria Mirek – od córki Elżbiety z mężem

Piątek 12.03.    
17.00 + Jan Halek – od syna Jana z rodziną

Sobota 13.03.    
17.00 + Mieczysław Lichota – od syna Pawła z rodziną

Niedziela 14.03.
7.30 Za parafian
9.30 + Bronisław i Jadwiga Kokoszka, Kazimiera i Stanisław Barglik
15.00 + Anna Wróbel

Poniedziałek 01.03.
17.00 O Bożą opiekę i siły dla pewnej osoby

Wtorek 02.03.
7.00 + Jerzy Kowalski – od córki z Litwy

Środa 03.03.
17.00 + Anna Buda – od męża Stanisława

Czwartek 04.03.
7.00 + Małgorzata Nogawka – od córki Barbary z rodziną

Piątek 05.03.
17.00 Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa

Sobota 06.03.
17.00 O Boże bł. dla członkiń Róży św. S. Faustyny Kowalskiej

Niedziela 07.03.
7.30 + Kazimierz Bochnak
9.30 + Jan Wyka, rocz. śm., Anna żona
15.00 Za parafian

Parafia Rzymskokatolicka św. Faustyny Kowalskiej w Naprawie